327 371 138
skola@zspotehy.cz
Naši čtvrťáci si v úterý zkusí udělat řidičák na kolo :-). Za tímto účelem pojedou do Čáslavi na dopravní hřiště, kde je čekají jízdy, pokud vše zvládnou, budou připraveni jezdit na kole samostatně v opravdovém silničním provozu...
Svátek má Bruno
Mohlo by vás zajímat