327 371 138
skola@zspotehy.cz
Naši starší žáci se opět podívají do divadla v Praze. Ať se představení líbí :-).
Děti z 1. a 2. ročníku pojedou 21.5. na výlet do Muzea loutek Chrudim. Prohlédnou si zde loutky a budou také vyrábět motýla.
Svátek má Bruno
Mohlo by vás zajímat