Vítáme jaro u Motýlků

Po zimě jsme konečně vyrazili s batůžkami do přírody a prozkoumáváme okolí školky. Od teď už každý pátek v přírodě...
Také jsme byli v kině na laskavém loutkovém filmu Pohádky po babičce.

Aby nám to všem slušelo, zkusili jsme si ve školce vyrobit za pomoci batiky krásná barevná trička.

Zkrátka se máme ve školce prima a je nám spolu dobře :-).

Datum vložení: 16. 3. 2026 11:17
Datum poslední aktualizace: 16. 3. 2026 11:26
Autor: Správce Webu