Základní škola
a Mateřská škola Potěhy

Informace pro žáky 9. ročníku

Od 12.5. je umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníku ve škole pro účely přípravy na přijímací zkoušky. Vzdělávací aktivity budou realizovány ve skupině o maximálním počtu 15 žáků. Vždy musí být splněna podmínka jeden žák v lavici, složení skupin je neměnné po celou dobu. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později než 11.5.2020.

Obsahem konzultací bude učivo z českého jazyka a matematiky vztahující se k přijímacím zkouškám, popř. dle potřeby i učivo z jiných předmětů.

Výuka bude probíhat v úterý a ve čtvrtek v čase od 7:45  do 11:25 hod.

Pro všechny žáky platí povinnost zakrytí úst a nosu při příchodu do školy a při pohybu ve společných prostorách (doporučujeme disponovat větším počtem vlastních roušek). V souladu s pokynem jsou místa využívána žáky vybavena dezinfekcí.

Pokyny pro pobyt ve třídě:                                                                                                                              - po příchodu do třídy si musí každý umýt ruce dezinfekcí                                                                       - složení skupiny bude neměnné                                                                                                                   - každý žák má povinnost sedět sám v lavici a udržovat bezpečný odstup od spolužáků                 - v případě nedodržování pokynů bude žák z konzultací vyloučen                                                         - žák disponuje vlastními psacími potřebami a sešitem na poznámky                                                  - doporučujeme si vzít svačinu a pití     

Osoby s rizikovými faktory se konzultací neúčastní. Výčet těchto rizikových faktorů je uveden na čestném prohlášení, které žák musí odevzdat při prvním příchodu do školy vyučujícímu. Bez tohoto čestného prohlášení nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna. Je samozřejmostí, že nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19, nesmí do školy vstoupit. Zároveň není vstup do budovy umožněn zákonným zástupcům.

Čestné prohlášení je součástí zprávy. Čestné prohlášení.pdf (268.76 kB)

Zákonný zástupce je povinnen vyjádřit zájem o účast svého dítěte do 7.5. 2020 třídní učitelce. Nesdělení stanoviska bude škola považovat za nezájem o účast na konzultacích. Znovu zdůrazňujeme, že pozdější přihlášení nebude v souladu s pokynem MŠMT možné.          

Přílohy

Čestné prohlášení.pdf

Čestné prohlášení.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 268,76 kB
Datum vložení: 6. 5. 2020 13:15
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2020 15:00
Autor:

Datum a čas

Dnes je středa, 17. 8. 2022, 21:07:15

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Svátek

Svátek má Petra

Naše projekty

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOLŠablony IIIeu

 

 

Projekty školy