Dopravní abeceda

Typ: ostatní | náš tip
Dne 26.2. 2019 naše škola hostila lektorku a autorku Dopravní abecedy, pí. Frajerovou.

Společně s ní se na naší školu dále dostavilo sedm učitelek z okolních Základních škol a Mateřských školek (Vlkaneč, Čáslav, ...). Pí. Frajerová společně se 4.r. nacvičila několik dopravních scének, které pak děti sehrávaly ostatním ročníkům z prvního stupně a učitelkám ze škol. Na těchto scénkách se všichni zúčastnění učili, které situace jsou v pořádku, které jsou špatné a jak tyto situace napravit.

Po této aktivitě se žáci rozmístili na stanoviště s různými úkoly ohledně dopravní výchovy a za pomoci 4.r. je plnili. Tato netradiční výuka
dopravní výchovy se všem líbila a pevně věříme, že touto metodou bude děti dopravní výchova více bavit a lépe se jim pravidla udrží v hlavičkách.

Vytvořeno: 27. 2. 2019
Poslední aktualizace: 10. 3. 2019 20:02