Oslava 100 let od vzniku ČSR

2.2. 2018 si naše škola společně s žáky a jejich rodiči připomněla stoleté výročí od vzniku ČSR.
Žáci všem zúčastněním ve stručnosti připomněli vznik naší republiky. Poté zazněly naše krásné prvorepublikové písně jako například Ta naše písnička česká, Přednosta stanice, Ezop a brabenec atd., které si nacvičili žáci pod vedením pí. učitelek Lucie Kavánkové a Moniky Špitzerové. Náš dětský sbor ukončil své vystoupení původní československou hymnou.

Posléze byli  všichni pozváni na výstavu v prostorách chodby základní školy Potěhy, kde jsou připomenuty důležité politické a umělecké osobnosti první republiky, naše světově známé značky, fotogalerie Čáslavi a jejího okolí v dobách minulých a dnes, atd. Vše bylo zakončeno slavnostním lampionovým průvodem.

Datum vložení: 6. 11. 2018 11:00
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2018 8:48