Praktická zdravověda

Dnes, v úterý 7. 5. 2019, si naši nejstarší, žáci devátého ročníku, připravili pro své spolužáky 4. - 8. třídy den zdravovědy.

Žáci byli rozděleni do skupin po třech až čtyřech a ve vytvořených skupinách se vydali plnit úkoly k 8 stanovištím. Své znalosti si vyzkoušeli nejen naši žáci, ale i někteří z řád pedagogického sboru.

Mezi stanoviště patřilo poznávání bylin a rostlin, které patří do lékarničky, umění obvazování, typy krvácení, převoz raněného, poznání lidské kostry, základní lidské orgány a popsat jejich funkce či umělé dýchání a masáž srdce.

Ke konci programu si všichni vyplnili test, ve kterém se ukázalo, jaké informace si zapamatovali.

Děkujeme deváťákům a jejich paní učitelce třídní za připravený dopolední program.

Datum vložení: 7. 5. 2019 14:00
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2019 21:39