Šesťáci na procházce s piknikem

Šesťáci na procházce s piknikem

Na začátku školního roku je třeba rozdat si s dětmi učebnice, nadepsat sešity a udělat další záležitosti k organizaci. Když je vše hotovo, je čas na "stmelovací" zážitky. My jsme se šesťáky vyrazili na procházku s piknikem :-).

Naše cesta vedla kolem Fabru do Adamova na hřiště, kde si někteří zahráli fotbal, popovídali si, poleželi na dece, pochutnali na dobrotách a pak jsme vyrazili zase zpět :-). Bylo to prima dopoledne plné legrace!

Datum vložení: 6. 9. 2025 8:30
Datum poslední aktualizace: 6. 9. 2025 8:30
Autor: Eva Brebisová