Vánoční koncert - návrat do krásné akustiky místního kostela

Páteční podvečer 14. prosince přinesl radost z hudby dětem i publiku.

V úvodu se rozezněly tóny trubky v podání Antonína Ručky, který zahrál slavnostní Vánoční intrádu. Tradiční koledy zazpívaly děti z MŠ, verše zarecitovali žáčci první a druhé třídy a nechyběly ani další hudební nástroje. Na flétnu zahrála Magdalenka Mazačová a Šimon Radil, na kytaru Petra Mužíková a Matěj Struna. Po písni Sny skutečné jsou v podání Lucie Kavánkové nastoupil pěvecký sbor žáků 3. - 9. třídy, aby nám zazpíval tucet krásných písní.

Tradiční Vánoční koncert zakončil spirituál Z Betléma se ozývá, který si děti vychutnaly za mohutného doprovodu potlesku. Děkujeme všem vyučujícím, kteří se podíleli na přípravě, a v nemalé míře také 111 dětem, které zpívaly, recitovaly a hrály pro nás.

Během koncertu bylo vybráno 5 068 Kč a předáno na opravy kostela. Děkujeme všem, kteří přispěli.

Datum vložení: 18. 12. 2018 9:45
Datum poslední aktualizace: 18. 12. 2018 18:57