Velikonoční jarmark

Ani letos naše škola nezanevřela a uspořádala tradiční velikonoční jarmark s tvořivými dílničkami.

Součástí celého programu bylo hudebně-divadelní vystoupení žáků naší školy, ukázka jejich prací a výrobků, ochutnávka tradičních velikonočních a jarních pokrmů, na kterých se podíleli žáci naší školy i někteří z rodičů, za což jim tímto děkujeme.

Pestrá nabídka výrobků dětí a jejich rodičů i možnosti vyrobit si velikonoční dekoraci, jako například pomlázky, zápich do květináče, šité vajíčko, narciska z krepového papíru, kraslice nebo vymalovaný různorodý motiv ze sádry, přilákala nespočet návštěvníků.

Tímto děkujeme všem, kteří se na konání jarmarku jakkoli podíleli, a těm, kteří koupí některých z výrobků a pochoutek podpořili naši školu.

Největší poděkování však patří paní učitelce Kláře Ručkové, bez které by tato školní tradice zanikla. Děkujeme!

Datum vložení: 16. 4. 2019 21:10
Datum poslední aktualizace: 17. 4. 2019 8:06