Základní škola
a Mateřská škola Potěhy

Rozvrhy

Časový rozpis vyučovacích hodin a přestávek:
 

Hodina
Začátek - konec
Přestávka
1. hodina 7.45 - 8.30 8.30 - 8.40
2. hodina 8.40 - 9.25 9.25 - 9.45
3. hodina 9.45 - 10.30 10.30 - 10.40
4. hodina 10.40 - 11.25 11.25 - 11.35
5. hodina 11.35 - 12.20 12.20 - 12.25
6. hodina 12.25 - 13.10 13.10 - 13.15
7. hodina 13.15 - 14.00 14.00 - 14.05
8. hodina 14.05 - 14.50  

  

 

1. třída – třídní učitelka Mgr. Štainerová Hana

 

1. hodina

2. hodina

3. hodina

4. hodina

5. hodina

6. hodina

7. hodina

8. hodina

PO

Český jazyk Matematika Český jazyk Prvouka  

 

 

 

ÚT

Český jazyk

Matematika

Výtvarná výchova Tělesná výchova

 

 

 

 

ST

Český jazyk

Matematika Pracovní činnosti Český jazyk  

 

 

 

ČT

Český jazyk

Prvouka Český jazyk Tělesná výchova  

 

 

 

Český jazyk

Matematika

Český jazyk

Hudební výchova

 

 

 

 

 

 

2. A třída – třídní učitelka Mgr. Kořínková Dáša

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina

PO

Český jazyk

Matematika Prvouka Český jazyk Hudební výchova

ÚT

Český jazyk

Matematika Výtvarná výchova Český jazyk  

ST

Český jazyk

Matematika Český jazyk Pracovní činnosti Český jazyk

ČT

Český jazyk

Tělesná výchova Tělesná výchova Matematika  

Český jazyk

Matematika Prvouka Český jazyk  

 

2. B třída – třídní učitelka Mgr. Havránková Ivana

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina

PO

Český jazyk

Matematika Prvouka Český jazyk Hudební výchova

ÚT

Český jazyk

Matematika Výtvarná výchova Český jazyk  

ST

Český jazyk

Matematika Český jazyk Pracovní činnosti Český jazyk

ČT

Český jazyk

Tělesná výchova Tělesná výchova Matematika  

Český jazyk

Matematika Prvouka Český jazyk  

3. třída – třídní učitelka Mgr. Marečková Šárka

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
PO Anglický jazyk Matematika Český jazyk

Matematika - Geometrie

Hudební výchova
ÚT Matematika Tělesná výchova

Tělesná výchova

Prvouka

Český jazyk
ST Český jazyk Anglický jazyk Matematika

Pracovní činnosti

Čtení/Psaní
ČT Český jazyk Anglický jazyk Prvouka Matematika

Český jazyk - sloh

Matematika Český jazyk Prvouka Výtvarná výchova Čtení/Psaní

4. třída – třídní učitelka Mgr. Karpíšková Andrea

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina
PO Český jazyk

Anglický jazyk

Pracovní činnosti

Matematika

Tělesná výchova

ÚT Matematika  Český jazyk Anglický jazyk Přírodověda Vlastivěda
ST Český jazyk Matematika Výtvarná výchova Tělesná výchova Čtení/Psaní
ČT Matematika Český jazyk Anglický jazyk Výtvarná výchova Český  jazyk - sloh
Český jazyk Hudební výchova Matematika G Vlastivěda Čtení/Psaní

 

 

 

5. A třída – třídní učitelka Mgr. Špitzerová Monika

 

 

  1. hodina
  1. hodina
  1. hodina
  1. hodina
  1. hodina
  1. hodina
  1. hodina
  1. hodina

Po

Český jazyk

Matematika

Vlastivěda

Pracovní činnosti

Anglický jazyk

 

 

 

Út

Matematika

Český jazyk

Výtvarná výchova

Výtvarná výchova

Tělesná výchova

 

 

 

St

Český jazyk

Matematika

Vlastivěda

Anglický jazyk

Český jazyk

 

Přírodověda

Český jazyk

Čt

Matematika

Český jazyk

Přírodověda

Informatika

Tělesná výchova

 

 

 

Matematika

Anglický jazyk

Hudební výchova

Český jazyk

 

 

 

 

6. třída – třídní učitelka Mgr. Faulová Lenka

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina

8. hodina

PO Český jazyk Matematika Anglický jazyk Rodinná výchova Hudební výchova      Tělesná výchova-CH

Tělesná výchova-CH

ÚT Dějepis Český jazyk Matematika Občanská výchova Přírodopis   Informatika Pracovní činnosti
ST Zeměpis Matematika

Anglický jazyk

Český jazyk Tělesná výchova-D Tělesná výchova- D    
ČT Český jazyk Fyzika Přírodopis Matematika Dějepis      
Český jazyk Zeměpis Výtvarná výchova Výtvarná výchova Anglický jazyk      

 

7. třída – třídní učitelka Mgr. Zemanová Lenka

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8.hodina
PO Matematika Český jazyk Německý jazyk Hudební výchova Přírodopis   Tělesná výchova-CH Tělesná výchova-CH
ÚT Český jazyk Anglický jazyk Fyzika Matematika Zeměpis   Pracovní činnosti Informatika
ST Přírodopis Německý jazyk Matematika Dějepis Tělesná    výchova - D Tělesná výchova - D    
ČT Anglický jazyk Zeměpis Fyzika Český jazyk Rodinná výchova   Výtvarná výchova Výtvarná výchova
Matematika Dějepis Anglický jazyk Český jazyk

Občanská výchova

     

 

8. třída – třídní učitelka Mgr. Kutilová Jana

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8.hodina
PO Zeměpis Dějepis Matematika Německý jazyk Pracovní činnosti   Český jazyk Hudební výchova
ÚT Matematika Přírodopis Chemie Fyzika Český jazyk   Anglický jazyk Rodinná výchova
ST Anglický jazyk Matematika Zeměpis Výtvarná výchova Český jazyk   Tělesná výchova-CH Tělesná výchova-CH
ČT Přírodopis Německý jazyk Matematika Fyzika Občasnká výchova   Dějepis Informatika
Chemie Český jazyk Matematika Anglický jazyk Tělesná výchova-D Tělesná výchova-D    

 

9. třída – třídní učitelka Mgr. Tesařová Monika

  1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8.hodina
PO Chemie Matematika Dějepis Občanská výchova Německý jazyk   Hudební výchova Český jazyk
ÚT Přírodopis Matematika Zeměpis Český jazyk Fyzika   Rodinná výchova Anglický jazyk
ST Český jazyk Matematika Německý jazyk Chemie Výtvarná výchova   Tělesná výchova-CH Tělesná výchova-CH
ČT Fyzika Matematika Český jazyk Přírodopis Anglický jazyk   Informatika Dějepis
Anglický jazyk Matematika Český jazyk Pracovní činnosti Tělesná výchova- D Tělesná výchova-D    

 

 

 

Datum a čas

Dnes je pondělí, 18. 10. 2021, 8:46:35

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1
1
2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
1
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Svátek

Svátek má Lukáš

Naše projekty

Šablony IIIeu

 

 

Projekty školy