Vážení rodiče,

od února tohoto roku působí na naší škole školní psycholožka Mgr. Jana Přibylová. Tato služba nabízí možnost společného řešení nejen školních, ale i osobních a rodinných problémů žáků, rodičů a pedagogů. Smyslem práce školní psycholožky je péče o žáky, posilování pozitivního klimatu ve škole, pomoc a podpora při řešení výukových a výchovných obtíží, krizová intervence a další konzultace.

Služba školní psycholožky je k dispozici po předchozí domluvě na tel. 776 225 433 nebo emailu: jana.pribylov@gmail.com.

Věříme, že vzájemná spolupráce a nabídka poradenství pomůže řešit řadu potíží a přispěje k pozitivní atmosféře nejen ve škole, ale také doma.

ing. Václav Zeman

Školní psycholožka (30.27 kB)

Etický kodex - školní psycholog (20.69 kB)