V cukrářské dílně u Berušek

Ve třídě Berušek se ve čtvrtek 9. 10. pustily do tvoření dýňových perníčků. Děti byly nadšené, práce s těstem je ohromně bavila. Výsledkem byly krásné halloweenské perníčky, které nám paní kuchařka upekla ve školní jídelně. Moc děkujeme! :-)

Datum vložení: 17. 10. 2025 8:21
Datum poslední aktualizace: 17. 10. 2025 8:27
Autor: Správce Webu