Zimní olympiáda ve školce

V naší školce proběhl sportovní týden plný radosti a pohybu - Zimní olympiáda.

Děti si nejprve vytvořily vlastní olympijskou vlajku a společně jsme si připravili i symbolický olympijský oheň. Už od začátku panovala slavnostní atmosféra a všichni se těšili se sportovní výzvy.

Každý den na malé sportovce čekala jedna disciplína, ve které si mohli vyzkoušet svou obratnost, rychlost i spolupráci. Nešlo jen o vítězství, ale především o radost z pohybu, fair play a podporu kamarádů.

Na závěr týdne proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Děti si převzaly diplomy a medaile. Odnesly si nejen zaslouženou odměnu, ale i spoustu krásných zážitků.

Byl to týden plný nadšení, sportovního ducha a společných úspěchů :-).

Datum vložení: 26. 2. 2026 18:43
Datum poslední aktualizace: 26. 2. 2026 18:51
Autor: Správce Webu